Shpallje,Njoftime,Shitblerje,Tendera,Konkurse,Punesim

Web Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shƫrbimit: Kƫrkim i avancuar

English version English

Numra me rendėsi pėr qytetarėt e Ferizajt

Policia 92 ose 112 nga Vala
FSK (Forcat e Sigurisė sė Kosovės) 0290 27 441
ZJARRĖFIKĖSAT 0290 27 740
SHTEPIA E SHĖNDETIT 0290 20 053
KEK-u 0290 28 888
ENTI PĖR ĒESHTJE SOCIALE 0290 27 525
KRYQI I KUQ 0290 20 305
NDĖRMARRJA PUBLIKE "PASTĖRTIA" 0290 22 259
NDĖRMARRJA PUBLIKE "BIFURKACIONI" 0290 22 650
FONDI I SIGURIMEVE SHOQĖRORE 0290 20 403
BIBLIOTEKA PUBLIKE 0290 20 606
BIBLIOTEKA "ANTON ĒETA" 0290 21 093

 

*Nuk mbajmė asnjė pėrgjigjėsi nėse nė ndėrkohė subjektet e lartėcekura pėr ndonjė arsye te caktuar ndryshojnė numrat kontaktues.

Flete te verdha te Kosoves - MarketingMarketing

 

Flete te verdha te Kosoves - MarketingMarketing

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in