Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Art & Kulturë (39)
Valltarë, Instrumente Muzikore, Galeria e arteve
Artizanate & Argjentari (25)
Suvenire, Dyqan Orësh, Orëtar
Automobil & Auto servis (136)
Ndihmë & Asistencë Rrugore, Vajra motorike, Auto servis
 
Bujqësi & Blegtori & Peshkatari (29)
Fruta & Perime (Rritje, prodhim & kultivim), Servisim i makinave bujqesore, Makina & Mjete tjera bujqësore
Edukim & Trajnim (101)
Shkolla te mesme, Shkolla fillore, Shkolla baleti
Elektrikë & Elektronikë (112)
Alarme sigurimi & Videovëzhgimi, Instalime Elektrike, Komponente elektronike
 
Ente & Shërbime publike (117)
Institucionet Qendrore te Kosovës, Institucionet Qendrore te Shqipërisë, Sindikata
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji (106)
Ofiqina mekanike, Perpunim i metaleve, Qendra për grumbullimin e metaleve
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion (270)
Online Marketing, Softuer & Programe aplikative, Telefona mobil (shitje & servisim)
 
Media & Shtyp (159)
Dizajn & Grafikë, Sisteme Satelitore dhe Kabllovike, Shtypshkronja
Modë & Përkujdesje (49)
Tattoo & Piercing, Qendra Fitnesi, Sallone Ondulimi
Ndërtimtari & Konstruksion (293)
Zdrukthtari, Gurëthyes, Seperacion & Betonjerka, Qeramikë, Mermer & Granit
 
Plastikë, Gomë & Materiale kimike (17)
Materiale plastike, Goma, Tuba plastike
Shëndet & Mjekësi (127)
Psikologji, Ordinanca Gjinekologjike-Obstetrike, Institucione shëndetësore
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente (197)
Përkthyes, Agjencione te patundshmerive, Kreditim jobankar
 
Shtëpi & Kopsht (86)
Roleta, Lulishte, Tapeta
Sport & Rekreacion (17)
Bastore sportive, Pishina, Federata sportive
Tregti & Shitje (95)
Dyqane sportive, Dyqane këpucësh, Dyqane nusërie
 
Udhëtim & Turizëm (131)
Transport & Bartje mallërash, Komplekse turistike & Villa, Guida Udhetimi & Informacione
Ushqim & Restorante (85)
Embëltore & Pasticeri, Piceri, Pije alkoolike & Joalkoolike
 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

FizioPlus

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in