Shpallje,Njoftime,Shitblerje,Tendera,Konkurse,Punesim

Web Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English

Kryeqytetet, kodet telefonike dhe fletët e verdha të shteteve të botës

Shteti Kryeqyteti Kodi telefonik Fletet e verdha
Afganistani Kabuli +93

Algjeria Algjiersi +213

pagesjaunes-dz.com

Andorra Andorra la Vella +376

www.sta.ad/portal

Anglia Londra +44

www.yell.com

Angola Luanda +244

Antigua dhe Barbuda Saint John's +1-268*

Arabia Saudite Riadi +966

Argjentina Buenos Aires +54

Armenia Jerevani +374

www.yellowpages.am

Australia Kanberra +61

yellowpages.com.au

Austria Viena +43

www.gelbeseiten.at

Azerbejxhani Baku +994

Bahamet Nasau +1-242*

Bahreni Manama +973

Bangladeshi Dhaka +880

Barbados Brajdtovn +1-246*

Belgjika Brukseli +32

www.pagesdor.be

Belize Belmopani +501

Benini Porto-Novo +229

beninphonebook.com

Bjellorusia Minsku +375

www.b2b.by

Bolivia La Pazi +591

Bosnja dhe Hercegovina Sarajeva +387

www.yellowpages.ba

Botsvana Gaborone +267

Brazili Brasilia +55

Brunei Bandar Seri Begawan +673

Bullgaria Sofia +359

yellowpages-bg.com

Burkina Faso Ouagadougou (orig) +226

burkinaphonebook.com

Burundi Buxhumbura +257

burundiphonebook.com

Butani Thimpu +975

Çadi Xhamena +235

chadphonebook.com

Danimarka Kopenhaga +45

degulesider.dk

Dominika Roseau +1-767*

Egjipti Kajro +20

Ekuadori Kuito +593

El Salvadori San Salvadori +503

Emiratet e Bashkuara Arabe Abu Dhabi +971

Eritrea Asmara +291

Estonia Tallini +372

arikataloog.ee

Etiopia Adis Ababa +251

Figji Suva +679

Filipinet Manila +63

Finland Helsinki +358

keltaisetsivut.fi

Franca Parisi +33

yellowpages.fr

Gaboni Libreville +241

gabonphonebook.com

Gambia Banxhuli +220

Gana Akra +233

ypgh.com

Gjeorgjia Tbilisi +995

Gjermania Berlini +49

gelbeseiten.de

Gjibuti (Djibouti) Gjibuti +253

djiboutiphonebook.com

Greqia Athina +30

www.infote.gr

Guatemala Guatemala City +502

Guinea Konakry +224

guineaphonebook.com

Guinea-Bissau Bissau +245

Guineq Ekudoriale Malabo +240

malabophonebook.com

Gujana Georgetown +592

Haiti Port-au-Prince +509

Holanda Amsterdami +31

goudengids.nl

Hondurasi Tegucigalpa +504

Hungaria Budapest +36

India New Delhi +91

indianyellowpages.com

Indonezia Xhakarta +62

yellowpages.co.id

Iraku Bagdadi +964

Irani Tehrani +98

ketabeavval.ir

Irlanda Dablini +353

www.goldenpages.ie

Islanda Rejkjaviki +354

www.gulalinan.is

Ishujt Cape Verde Praia +238

Ishujt Marshall Magjuro +692

Italia Roma +39

www.d.co.il

Izraeli Jeruzalemi +972

Japonia Tokio +81

Jemeni Sana +967

Jordani Amani +962

Kamboxhia Fenom Fen (Phnom Penh) +855

yellowpages-cambodia.com

Kameruni Jaundi +237

Kanada Otava +1

yellowpages.ca

Kazakistani Astana +7

Kenia Nairobi +254

Kili Santiago +56

Kina Beijingu +86

chinayellowpages.org

Kiribati Tarava +686

Kolombia Bogota +57

paginasamarillas.com

Komorosi Moroni +269

Kongo Brazavilli +242

congophonebook.com

Korea e Veriut Pyongyang +850

Koreja e Jugut Seuli +82

Kosova Prishtina +381

kosovayellowpages.eu

Kosta Rika San Jose +506

Kroacia Zagrebi +385

Kuba Havana +53

www.hrvatska.com

Kuvajti Kuvajt City +965

Kyrgystani Bishteku +996

Laosi Vientiane +856

Latvia Riga +371

www.kontakti.lv

Lebanoni Bejruti +961

Lesoto Maseru +266

Liberia Monrovia +231

Libia Tripoli +218

Lihtenshtajni Vaduzi +423

Lituania Vilniusi +370

www.yellowpages.lt

Luksemburgu Luksemburgu +352

www.annuaire.lu

Shtetet nga M-Zh

Faqe te Verdha te Kosoves - Reklamo BiznesinMarketing

 

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in